فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

اقامت در امارات

اقامت در امارات

اقامت در امارات

اخذ اقامت با خرید ملک 

کشور امارات و شهر دبی یکی از بهترین مناطق جذاب در جهان می باشد که از نظر کسب و کار و محل اقامت مکان بسیار خوبی می باشد.

مزیت های زیادی برای اقامت در این کشور وجود دارد که موجب شده است افراد زیادی سالانه برای اقامت در آن جا مشتاق می باشند ، از جمله این مزایا می توان به مالیات آزاد ، استاندارد های بالای زندگی ، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار و ثبات اقتصادی اشاره کرد.

افراد می توانند با خرید ملک در دبی و با اخذ ویزای اقامت امارات به راحتی در آن جا به صورت چندین سال اقامت داشته باشید ، که این خود یکی از بهترین روش های اخذ اقامت در دبی می باشد.

اقامت در امارات

ویژگی های ویزای اقامت دبی

قابل ذکر می باشد که گرفتن ویزای اقامت از طریق خرید ملک در دبی دارای شرایط و قوانین خاص خود می باشد که می توان به این موضوع اشاره کرد که ویزای توریستی برای مدت 3 سال صادر می گردد که پس از اتمام مدت زمان تعیین شده از اعتبار ویزا می توان به تعداد دفعات نا محدود اعتبار آن را تمدید کرد.

همچنین می توانید بدین روش که با خرید ملک ویزای اقامت را دریافت می کنید ، برای خانواده خود و فرزندان زیر 18 سال خود نیز در دبی ویزای اقامت را دریافت کنید.

نمایندگی رسمی شرکت داماک و دانوب در ایران به شما در این زمینه کمک خواهد کرد تا بتوانید به سادگی در امارات ویزای اقامت را دریافت کنید و هیچ گونه نگرانی در این زمینه را نداشته باشید.

مزایای خرید ملک در دبی

دولت دبی با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی کشور خود و رونق بخشیدن به اقتصاد مملکتش ، به اتباع خارجی این امکان را فراهم ساخته است ، تا افراد کشور های دیگر و از جمله ایران بتواند با خرید ملک در دبی سرمایه گذاری مطمئن و پر سودی را کنند.

دولت دبی برای افرادی که مالک حقیقی املاک هستند شرایط اخذ ویزا را برای مالک و همراهان وی تسهیل نموده است ، از این طریق اشخاص می توانند به سادگی در دبی اقامت داشته باشند.

برای مشاوره و خرید خانه در دبی با ما تماس بگیرید.

پست های مرتبط

اطلاعات در مورد امارات متحده عربی
قیمت خانه در دبی ارزان
فروش سوئیت در امارات
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ