فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

روش های اقامت ایرانیان در دبی

روش های اقامت ایرانیان در دبی

روش های اقامت ایرانیان در دبی

ویژگی های ویزای امارت

باید بدانید که ویزای اقامت دبی به صورت 3 ساله می باشد و پس از منقضی شدن آن می توان به تعداد دفعات نا محدود ویزا را تمدید کرد ، افراد مهاجر می توانند با گرفتن ویزای اقامت امارات به صورت دائمی در این کشور مشغول به زندگی باشند و برای خانواه خود و همچنین برای فرزندان کمتر از 18 سال خود ویزای دائم اقامت را در دبی دریافت کنند.

برای هر شخصی که ویزای اقامت داده می شود یک کارت شناسایی نیز صادر می گردد ، در اصل این کار به منزله پاسپورت بوده و در سراسر این کشور دارای اعتبار می باشد ، البته قابل ذکر میباشد که به منظور حفظ اعتبار پاسپورت امارات باید فرد هر 6 مار یکبار حداقل به این کشور سفر داشته باشد تا اعتبار کارت او حفظ شود.

اقامت ایرانیان در دبی از طریق تحصیل

اشخاصی که می خواهند از طریق درس و تحصیل در این کشور اقامت داشته باشند ابتدا باید دارای مدارک تعیین شده باشند از جمله باید از دانشگاه های برتر مدرک داشته باشند و همچنین باید سطح علمی بالایی را داشته باشند تا بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

قابل ذکر است که زبان اصلی این کشور عربی می باشد ولی در امور تجاری و کسب و کار و تحصیلات و امور مربوط به اموزش ، از زبان انگلیسی استفاده می کنند از این رو افراد متقاضی برای تحصیل در امارات باید دارای مدرک آیلتس نمره 6 را جهت پذیرش تحصیلی داشته باشند.

روش های اقامت ایرانیان در دبی

از شرایطی که ایرانیان می توانند در دبی اقامت داشته باشند :

شرایط زیادی برای اقامت در دبی ارائه شده است که در قسمت بالانیز به یکی از این موارد پرداخته ایم و از جمله ان ها از طریق تحصیل می باشد ولی در ادامه می خواهیم به مواردی دیگری از جمله به این موارد بپردازیم :

از طریق ازدواج با فرد ساکن امارات و یا می توان از طریق سرمایه گذاری در دبی ویزای اقامت را دریافت کرد.

هر شخصی که از ایران قصد مهاجرت به این کشور را دارد می تواند مطابق با قوانین تعیین شده در دبی ، به آن جا مهاجرت کرده و ویزای اقامت در آن جا را دریافت کند.

برای مشاوره و خرید خانه  در دبی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

پست های مرتبط

مراکز تفریحی و خرید دبی
قیمت املاک در امارات
خانه اقساطی در قبرس
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ