فروش خانه و آپارتمان در دبی | خرید آپارتمان در دبی

معرفی شهر دبی و خرید آپارتمان به صورت اقساطی

معرفی شهر دبی و خرید آپارتمان به صورت اقساطی

معرفی شهر دبی و خرید آپارتمان به صورت اقساطی

دبی و خرید خانه در آن

دبی از شهرهای مهم و توریستی کشور امارات متحده عربی می باشد و در سواحل خلیج فارس قرار گرفته است و از طرف جنوب با ابوظبی هم مرز می باشد و بزرگترین شهر امارات است.

دبی در جنوب ایران قرار دارد و دقیقا در صحرای عرب قرار گرفته است و مساحتی حدود 4110 کیلومتر مربع دارد.

آبادی طبیعی و هیچ رودخانه ای در شهر دبی موجود نمی باشد اما دارای خلیجی کوچک با عمق زیاد بوده که مسیر عبور کشتیها شده است که این خلیج خور دبی نام دارد.

خور دبی

خور دبی از قسمت شمال غربی دبی به سمت جنوب شرقی امتداد دارد که دبی را به دو قسمت تقسیم کرده است. این دو قسمت دیرا و بر دبی نام دارند. این دو قسمت از طریق تونلی زیر آبی به نام نفق الشندقه به هم اتصال دارند البته سه پل نیز روی خور وجود دارد که این دو قسمت از این پلها هم با هم در ارتباط هستند.

 

دیرا در کدام قسمت دبی است؟

قسمت دیرا که قسمت جنوبی دبی است فرودگاه بین المللی را در خود جای داده است و پالم جمیرا، برج العرب و منطقه تجاری بیزنس بی در قسمت غرب خور جای گرفته اند. غرب خور همان بر دبی می باشد و جاده ی مشهور شیخ زاید که آسمان خراشهای بلند و مجللی دارد نیز در همین قسمت می باشند. توجه داشته باشید که این قسمت از دبی جدیدترین منطقه ی دبی بوده و دولت سعی در تبدیل آن به شهری مدرن می باشد به همین دلیل این قسمت با سرعت شدیدی در حال توسعه و گسترش می باشد.

آب و هوای دبی

آب و هوای دبی گرم می باشد و مخصوصا در تابستانها هوا بادی و دارای رطوبت و حرارت فراوان می باشد ولی در زمستان از شدت حرارت کم شده به طوریکه هوا در زمستان در سردترین ماه سال دمایی حدود 24 درجه سانتیگراد دارد ولی در تابستانها در گرمترین ماه سال که آگوست می باشد دما به حدود 41 درجه می رسد.

با اینحال بیشتر افراد از تمام دنیا تمایل به سکونت در این شهر داشته و اقدام به سرمایه گذاری در دبی کرده و به خرید آپارتمان و سویت در دبی تمایل نشان داده اند.

معرفی شهر دبی و خرید آپارتمان به صورت اقساطی

قصد سرمایه گذاری در دبی را  دارید؟

اگر شما هم قصد سرمایه گذاری در دبی را  دارید و می خواهید از قیمت آپارتمان و خانه و یا سویت در دبی آگاه شوید با ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید.

در نظر داشته باشید که خرید آپارتمان به صورت اقساطی در دبی رواج بالایی داشته و بسیاری افراد اقدام به خرید خانه به شکل نقدی و اقساطی در دبی و ابوظبی و غیره می کنند زیرا برای آنها مناسبتر و پر سود تر بوده و بدون بهره صاحب ملکی در دبی می شوند و از امکانات دبی و سطح بالای زندگی در آن استفاده کرده و از لحاظ اقتصادی پیشرفت می کنند.

برای مشاوره و خرید خانه  در دبی بدون واسطه با ما تماس بگیرید.

پست های مرتبط

سفر به امارات
روش های گرفتن اقامت دبی
املاک در امارات
سوالی دارید ؟ پیام از طریق واتساپ